Gruzex
Gdańsk

Jak zapłacić za kontener w Gdańsku?

Jako profesjonaliści staramy się tak układać ofertę, by każdy mógł liczyć na wygodną formę rozliczenia za kontener w Gdańsku. Dlatego zarówno klienci indywidualnie, przedsiębiorcy, jak i instytucje użyteczności publicznej mogą liczyć na dwie formy płatności. Osoby, które stawiają na wygodne rozwiązania, mogą skorzystać z przedpłaty na konto i w tym przypadku oczekujemy, że przelew dotrze do nas jeszcze przed dostarczeniem kontenera. Jeśli wybór padnie na rozliczenie gotówkowe, to należy rozliczyć się z naszym kierowcą w dniu dostarczenia pojemnika.

 

Od czego zależy cennik wywozu gruzu z Gdańska i okolic?

Wszystkim klientom oferujemy indywidualną wycenę wywozu gruzu z Gdańska i okolic, ponieważ wpływa na nią wiele różnych czynników. Przede wszystkim musisz liczyć się z tym, że koszt możemy różnić się w zależności od odpadów, jakie będziesz chciał wywieźć. Inne ceny naliczymy Ci za wywóz resztek tynków, ceramiki, czy cegły, a innych za odpady zmieszane, czyli gruzu z domieszką niewielkiej ilości wełny mineralnej, styropianu, odpadów opakowaniowych, czy płyt gipsowo-kartonowych.

Jeszcze innych cen musisz się spodziewać za wywóz resztek materiałów izolacyjnych, papy, odpadów zielonych, czy nawet mebli. Na cennik wywozu gruzu z Gdańska i okolic wpływa też rodzaj wybranego kontenera i postawienie na większy pojemnik zawsze będzie wiązać się ze wzrostem kosztów. Nie bez znaczenia pozostaje także to, gdzie mamy dostarczyć zamówione rozwiązania. Jeśli w grę wchodzi transport w okolicy kilku kilometrów, to możesz spodziewać się przystępniejszych cen.

Dostarczenie kontenera na drugi koniec Gdańska, do Sopotu, Gdyni lub innych okolicznych miejscowości będzie oznaczać wyższe koszty. Mimo wszystko ze swojej strony dokładamy starań, by każdego było stać na nasze wsparcie. Dlatego zawsze możesz liczyć nie tylko na wysoką jakość usług, ale również na bardzo przystępny cennik za wywóz gruzu z Gdańska. 

 

Jakie są wymiary kontenerów?

W naszej ofercie pojawia się kilka solidnych pojemników, które możesz dobrać pod względem pojemności, czy wielkości. Wśród oferowanych rozwiązań znajdziesz kontener KP5, KP7 oraz KP14. Wymiary kontenera KP5 wynoszą 3,4 x 1,7x 0,7 m, kontenera KP7 3,4 x 1,7 x 1,1 m, a wymiary kontenera KP14 to 3,8 x 2,3 x 1,6 m.

 

Jak należy wybierać kontenery?

Nasza firma ma świadomość tego, że wielu klientów stawia na przypadkowo wybrane kontenery, ale takie praktyki zwykle kończą się rozczarowaniem i stratą pieniędzy. Dlatego zachęcamy do rozważnego podejścia do zagadnienia i uwzględnienia przy wyborze rodzaju prowadzonych prac, czy ilości zebranych odpadów remontowo-budowlanych.

Jeśli mimo wszystko wystąpią trudności z ustaleniem, który kontener będzie najlepszy, to zachęcamy do skorzystania z naszego doradztwa. Dysponujemy szeroką wiedzą o oferowanych pojemnikach, więc wystarczy nam kilka podstawowych informacji, by wskazać, które rozwiązanie brać pod uwagę.

 

Jakich odpadów nie możesz wyrzucać do naszych kontenerów?

Specjalnością naszej firmy jest wywóz gruzu oraz odpadów remontowo-budowlanych, więc właśnie takie możesz wrzucać do naszych kontenerów. Nie wykorzystuj ich do wywozu substancji nie bezpiecznych, leków, czy odpadów medycznych. Nie pozwalamy również na wykorzystywanie naszych kontenerów do wywozu resztek jedzenia, elektroniki, czy fekaliów.

 

Czy wynajem kontenerów dotyczy tylko Gdańska?

Oczywiście, że nie! Nasza firma powstała po to, by zapewnić wsparcie każdemu, kto znajdzie się w potrzebie. Dlatego obsługujemy klientów prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucje użyteczności publicznej z Gdańska oraz okolicznych miejscowości. Dzięki temu śmiało możesz się do nas zgłosić, gdy mieszkasz w Sopocie, Gdyni, czy w innych miejscowościach sąsiadujących z Gdańskiem.

 

Czy w Gdańsku oddam za darmo gruz?

Tak i w takich przypadkach warto brać pod uwagę PSZOK, czyli punkt selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Oczywiście korzystanie z usług tego typu punktów ma pewne ograniczenia  i lepiej się z nimi zapoznać, by później uniknąć rozczarowania.

Przede wszystkim PSZOK przyjmuje za darmo gruz od pełnoprawnych mieszkańców Gdańska, a więc takich, którzy mają tutaj meldunek. Co więcej, są też ograniczenia w przypadku ilości przyjmowanego gruzu. PSZOK  w Gdańsku ogranicza się do przyjmowania do 2 ton odpadów remontowo-budowlanych w ciągu roku kalendarzowego na nieruchomość.

 

Gdzie w Gdańsku przyjmowane są za darmo odpady remontowo-budowlane?

Każdy mieszkaniec Gdańska może skorzystać z punktu PSZOK. Punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych zlokalizowany jest na terenie Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o. w Gdańsku przy ul. Jabłoniowej 55 i to właśnie tutaj można oddać za darmo odpady remontowo-budowlane.

Co ważne, należy je dostarczyć osobiście, własnym pojazdem, a jeśli nie dysponujemy takim lub mamy za dużo odpadów, to warto brać pod uwagę współprace z firmami specjalizującymi się w wywozie gruzu oraz innych odpadów remontowo-budowlanych.